Jsme hrdí, že na konferenci přijala pozvání světoznámá architektka a urbanistka Eva Le Peutrec.

„Pozvání na konferenci jsem přijala z důvodu, že je pro mne velmi důležité zvyšovat zájem o architekturu a kvalitu prostředí, které nás obklopuje. A právě světlo hraje v architektuře zásadní roli. Dokáže navodit správnou atmosféru, prostor změkčit nebo naopak dramaticky zvýraznit. dokáže nehmotným tvarovat hmotné, což mě nepřestává fascinovat“ říká Eva.

Její účast na naší konferenci bude příležitostí nejen naslouchat inspirativním myšlenkám jedné z nejuznávanějších tváří v oboru, ale také se osobně setkat s člověkem, jehož práce formuje města a prostředí, ve kterých žijeme.

Přijďte se i vy zapojit do dialogu odborníků, setkejte se a popovídejte si tváří v tvář s Evou Le Peutrec nejen na konferenci, ale i na společenském večeru.

Eva Le Peutrec je úspěšná architektka urbanistka, mimo jiné autorka více než dvaceti projektů mrakodrapů ve světových metropolích. V roce 2005 přijela do Šanghaje, v devětadvaceti vyprojektovala první mrakodrap. V Číně navrhla město pro milion lidí, nádraží pro rychlovlaky, knihovny, koncertní sály a řadu dalších staveb. Projektovala například návrh rekonstrukce pařížské Notre-Dame. Na svém kontě má více než 140 architektonických projektů a dvě autorské knihy. Pracuje na široké škále projektů po celém světě a spolupracuje s kanadskou architektonickou kanceláří Allied Architects International se sídlem v Šanghaji. Je vítězkou řady architektonických soutěží, v nichž dokázala porazit světově proslulé osobnosti. Jediné, co podle jejích vlastních slov ve svém portfoliu zatím nemá, jsou věznice a krematoria…

Momentálně na Kapverdách navrhuje na osmi hektarech novou městskou čtvrť s pětihvězdičkovým hotelem, luxusními vilami a apartmány, se sportovním a konferenčním centrem a velkým parkem s operou poskytující dechberoucí výhled na oceán.

Eva Le Peutrec hostem u kulatého stolu o trendech v urbanismu

PARTNEŘI


Další partnery pro vás budeme postupně zveřejňovat.

SPECIÁLNÍ PARTNER:

ZÁŠTITA:

ODBORNÍ GARANTI:

ORGANIZÁTOR:

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNER:

TĚŠÍME SE NA VÁS!

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI:

POŘADATEL:

Tato aktivita je financována z příspěvku na činnost dle §320a písmeno a) zákona č. 262/2006 Sb. zákoník práce, ve znění pozdějších předpisů.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

© copyright 2024 by SEKURKON s.r.o. | Obchodní podmínky